Objednejte dnes, u Vás již 28.05.2024

Kód zboží: SV-1280

Carbopol Crown 40 mm samozapalovací uhlíky pro vodní dýmky (PACK)

Kód zboží: SV-1280

Carbopol Crown 40 mm samozapalovací uhlíky pro vodní dýmky (PACK)

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 28.05.2024

290 Kč s DPH

****

Získáte 9 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Carbopol Crown 40mm samozapalovací uhlíky pro vodní dýmky jsou od roku 2015 novým králem na poli samozápalných uhlíků.
Uhlíky Carbopol Crown pro vodní dýmky, ač samozápalné, lze skutečně doporučit každému milovníkovi vodní dýmky. Uhlíky Carbopol Crown ve své zápalné směsi neobsahují žádné nitráty ani síru, po rozpálení nenechávají žádný zápach.
Díky unikátnímu systému Air-Heat Technology uhlíky Carbopol Crown dosahují nejlepších funkčních vlastností ze všech samozápalných uhlíků - vzduch může volně proudit i pod uhlíkem, dýmka táhne lépe a snadněji, přitom se tabák nepřipaluje. Uhlíky Carbopol Crown pro vodní dýmky jsou tedy nejlepší volbou pro naprosté začátečníky, jejich kvality ovšem ocení i zkušení uživatelé vodní dýmky.
Carbopol Crown uhlíky pro vodní dýmky jsou vyráběny z kvalitních surovin v Evropě, jsou velmi silně lisované a vydrží hořet bezkonkurenčně nejdéle - až 60 minut.
Balení obsahuje 10 balení, každé po 10 samozápalných uhlících do vodní dýmky o průměru 40 mm se systémem Air-Heat Technology (uhlíky jsou speciálně tvarované pro rychlejší zapálení a efektivní hoření). Uhlík se dokáže zapálit s použitím jedné zápalky během několika sekund, poté nezanechává žádný zápach.
Uhlíky Carbopol Crown pro vodní dýmky po zapálení umisťujte na vodní dýmku vždy plochou stranou nahoru.

 

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky