Objednejte dnes, u Vás již 22.05.2024

Kód zboží: SV-1436

Ice Rockz minerální kamínky do vodní dýmky 120g "Ovocný mix"

Kód zboží: SV-1436

Ice Rockz minerální kamínky do vodní dýmky 120g "Ovocný mix"

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 22.05.2024

118 Kč s DPH

****

Získáte 4 věrnostní body.

- +

Podrobný popis

Ice Rockz minerální kamínky do vodní dýmky jsou určeny do vodní dýmky namísto klasického tabáku.
Minerální kamínky Ice Rockz do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
Minerální kamínky Ice Rockz do vodní dýmky jsou přírodní porézní kamínky upravené speciální metodou ke schopnosti absorbovat velké množství aromatické tekutiny (glycerinu). Při používání minerálních kamínků pro vodní dýmky nedochází ke spalování a vzniku kouře. Tekutina absorbovaná kamínky do vodní dýmky se zahřívá až k bodu varu a dochází k uvolňování husté, chuťově bohaté páry. Jakkoliv se tato hustá vonná pára může kouři podobat, kouřem není. Používáním minerálních kamínků do vodní dýmky nedochází ke spalování a produkci kouře s obsahem nikotinu.
Tekutina obsažená v minerálních kamíncích Ice Rockz pro vodní dýmky je přítomna netradičně ve formě hustšího gelu, který má tu výhodu, že tekutina podstatně méně stéká do vodní dýmky.
Při přípravě vodní dýmky s kamínky Ice Rockz postupujeme stejně jako s použitím tabáku. Vhodné je dózu s kamínky před použitím krátce protřepat.
Lze použít pro všechny námi prodávané vodní dýmky a všechny typy korunek.
Z jednoho balení připravíme cca 6-8 vodních dýmek (při použití standardních velkých korunek), doba odpařování jedné náplně činí zhruba 40 minut.

 

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky