Objednejte dnes, u Vás již 22.05.2024

Duman minerální kamínky do vodní dýmky

Bohužel nebyl nalezen žádný produkt.

Zpět na úvodní stránku

Duman minerální kamínky do vodní dýmky

Minerální kamínky Duman do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky Duman do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
Před lety to začalo minerálními kamínky Shiazo, které znamenaly malou revoluci ve světě vodních dýmek. 
Minerální kamínky Duman jsou nejnovější rodinou kamínků pro vodní dýmky v naší nabídce. Kamínky Duman do vodní dýmky jsou stoprocentně přírodní kamínky upravené speciální metodou ke schopnosti absorbovat velké množství aromatické tekutiny (glycerinu). Při používání minerálních kamínků pro vodní dýmky nedochází ke spalování a vzniku kouře. Tekutina absorbovaná kamínky do vodní dýmky se zahřívá až k bodu varu a dochází k uvolňování husté, chuťově bohaté páry. Jakkoliv se tato hustá vonná pára může kouři podobat, kouřem není. Používáním minerálních kamínků Duman do vodní dýmky nedochází ke spalování a produkci kouře s obsahem nikotinu.
Při přípravě vodní dýmky s kamínky Duman postupujeme stejně jako s použitím tabáku. Vhodné je dózu s kamínky před použitím krátce protřepat.

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky