Objednejte dnes, u Vás již 28.05.2024

Kód zboží: SV-1256

SHIAZO minerální kamínky do vodní dýmky 100g "Máta"

Kód zboží: SV-1256

SHIAZO minerální kamínky do vodní dýmky 100g "Máta"

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 28.05.2024

-24% 129 Kč s DPH

98 Kč s DPH

****

Získáte 3 věrnostní body.

- +

Podrobný popis

Shiazo minerální kamínky pro vodní dýmky představují malou revoluci ve světě vodních dýmek. Jsou určeny do vodní dýmky namísto klasického tabáku.

Minerální kamínky Shiazo do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky do vodní dýmky nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.

Minerální kamínky Shiazo do vodní dýmky jsou stoprocentně přírodní, vysoce porézní kamínky upravené speciální metodou ke schopnosti absorbovat velké množství aromatické tekutiny (glycerinu). Při používání minerálních kamínků pro vodní dýmky nedochází ke spalování a vzniku kouře. Tekutina absorbovaná kamínky do vodní dýmky se zahřívá až k bodu varu a dochází k uvolňování husté, chuťově bohaté páry. Jakkoliv se tato hustá vonná pára může kouři podobat, kouřem není. Používáním minerálních kamínků do vodní dýmky nedochází ke spalování a produkci kouře s obsahem nikotinu.

Při přípravě vodní dýmky s kamínky Shiazo postupujeme stejně jako s použitím tabáku. Vhodné je dózu s kamínky před použitím krátce protřepat.

Lze použít pro všechny námi prodávané vodní dýmky a všechny typy korunek.

Z jednoho balení připravíme cca 6-8 vodních dýmek (při použití standardních velkých korunek), doba odpařování jedné náplně činí zhruba 40 minut.

 

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky