Vodní dýmky AladinVodní dýmky Aladin vynikají svou jednoduchou koncepcí nabídnout konstrukčně osvědčenou vodní dýmku egyptského typu náročnému evropskému zákazníkovi. Vodní dýmky Aladin představují tradiční vodní dýmky vyráběné s maximální precizoností a v široké škle modelů a barev. Jednotlivé barevné a tvarové provedení váz se liší od ostatních výrobců vodních dýmek. Vodní dýmky Aladin pochází z Egypta, kde výrobce těchto vodních dýmek vyrábí dýmky Aladin pro evropský trh. V nabídce naleznete malé vodní dýmky Aladin, střední, XXL ale i vodní dýmky Aladin nadměrných velikostí (např. 200cm). Hlavním novým prvkem ve staré sérii dýmek Aladin byl samoucpávací mechanismus u vícehadicových variant vodních dýmek Aladin. Mechanismus obsahuje kuličku, která je umístěna v nástavci u hadice při připojená závitem k tělu vodní dýmky. Mechanismus staré vícehadicové vodní dýmky Aladin funguje pouze na tomto jednoduchém principu s jednou kuličkou. Při natahování je kulička tahem plic zvednuta a dovolí vdechování kouře do plic uživatele. Následně kulička zapadne zpátky a bez jakýkoliv problémů dovolí dalšímu přísedícímu potáhnout z druhé hadice.

Na český trh se prostřednictvím nás poprvé dostaly vodní dýmky Aladin 2008, kde mechanismus u více-hadicových dýmek je zachován. U jednohadicových dýmek byl šroubovací mechanismus nástavce nahrazen pevně přivařeným, který je velice pevný a hadice z něj jenom tak nevypadne ani při troše násilí během kouření.
Vodní dýmky Aladin 2008 vynikají svými velice atypickými vázami s velice překrásnými barevnými vzory. Byly zachovány i egyptské stylové motivy a byly rozšířeny o nové druhy dýmek. Vodní dýmky Aladin spolu s typem dýmek Salamander patří mezi nejkvalitnější vodní dýmky na českém trhu.
V roce 2011 začala výroba nové řady vodních dýmek Aladin - série Aladin Evolution. Starší řada vodních dýmek Aladin postupně mizí z trhu.
 

 Vodní dýmky Aladin přejít