Shiazo, Starbuzz, Bigg, Steamaze a Ice Rockz minerální kamínky a perly pro vodní dýmky představují malou revoluci ve světě vodních dýmek. Jsou určeny do vodní dýmky namísto klasického tabáku.
Minerální kamínky a perly Shiazo, Starbuzz, Bigg, Steamaze a Ice Rockz do vodní dýmky jsou ideálním řešením pro všechny, kdo si chtějí užít báječnou chuť vodní dýmky a přitom se vyhnout kouření. S minerálními kamínky a perlami do vodní dýmky Shiazo, Starbuzz, Bigg, Steamaze a Ice Rockz nekouříte, ale vdechujete voňavou, hustou, chutnou páru.
Minerální kamínky Shiazo, Starbuzz, Bigg, Steamaze a Ice Rockz do vodní dýmky jsou stoprocentně přírodní, vysoce porézní kamínky upravené speciální metodou ke schopnosti absorbovat velké množství aromatické tekutiny (glycerinu). Minerální perly Bigg jsou později vyvinutou, syntetickou alternativou přírodních kamínků. Při používání minerálních kamínků a perel pro vodní dýmky nedochází ke spalování a vzniku kouře. Tekutina absorbovaná kamínky a perlami do vodní dýmky se zahřívá až k bodu varu a dochází k uvolňování husté, chuťově bohaté páry. Jakkoliv se tato hustá vonná pára může kouři podobat, kouřem není. Používáním minerálních kamínků a perel do vodní dýmky nedochází ke spalování a produkci kouře s obsahem nikotinu.
Při přípravě vodní dýmky s kamínky a perlami Shiazo, Starbuzz, Bigg, Steamaze a Ice Rockz postupujeme stejně jako s použitím tabáku. Vhodné je dózu s kamínky před použitím krátce protřepat.
Lze použít pro všechny námi prodávané vodní dýmky a všechny typy korunek.
Z jednoho balení připravíme cca 6-8 vodních dýmek (při použití standardních velkých korunek), doba odpařování jedné náplně činí zhruba 40 minut.
Vaporizační pasty Hookah Squeeze do vodní dýmky opouští pevný kamínkový nosič pro ochucenou tekutinu. Vaporizační pastu rovněž jednoduše umístíte do korunky vodní dýmky, produktem po zahřátí je voňavá chutná pára bez dýmu a nikotinu. Vaporizační pasty Hookah Squeeze můžete jednoduše míchat dle své chuti.