Objednejte dnes, u Vás již 08.12.2023

Kód zboží: SV-1201

Vodní dýmka 47 cm, Aladin ROY 3 hnědá

Kód zboží: SV-1201

Vodní dýmka 47 cm, Aladin ROY 3 hnědá

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 08.12.2023

1 029 Kč s DPH

****

Získáte 31 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Tradiční vodní dýmka s tradičním kovovým nerezovým tělem a atraktivně zdobenou skleněnou vázou. Vodní dýmka je součástí energické řady vynikajících vodních dýmek Aladin ROY.
Vodní dýmky Aladin ROY plynule navazují na výrobcem dlouhá léta vyvíjenou a velmi oblíbenou řadu Aladin Origins s cílem plně uspokojit potřeby náročného evropského zákazníka a nabídnout vynikající vodní dýmky po designové i kvalitativní stránce, přitom za rozumnou cenu. Vodní dýmky Aladin ROY jsou na první pohled krásné, nabízejí rozmanitou škálu různých tvarů a dekorů těl i váz, přičemž vzhledově citlivě rozvíjí tradiční formu vodní dýmky. Každý milovník tradiční vodní dýmky si z nabídky jistě vybere. Vodní dýmky Aladin ROY představují i z funkčního pohledu skvělé vodní dýmky. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů, hned po rozbalení vodní dýmky Vás zaujme preciznost zpracování a obecně vysoká kvalita všech dodaných komponent vodní dýmky.
Nové vodní dýmky Aladin ROY si zachovávají klíčové parametry z předchozí veleúspěšné řady vodních dýmek Aladin Origins. Každá váza nové vodní dýmky Aladin ROY je spojena s tělem vodní dýmky závitem na skle namísto klasického gumového těsnění (s výjimkou modelu ROY 2). Toto řešení přináší nejen dokonalou těsnost a stabilitu vodní dýmky, ale především se z uživatelského pohledu nadále nemusíte obávat, že Vám váza z Vaší vodní dýmky při přenášení vodní dýmky snadno vypadne a rozbije se. Součástí každé vícehadicové vodní dýmky Aladin je samoucpávací mechanismus, který umožňuje kouřit více lidem zároveň, aniž by se musely ucpávat zbylé hadice jako u konvenční vodní dýmky. 
Neváhejte a vychutnejte si i Vy kouzlo tichého bublání vody, hustého dýmu a vynikající příchuti tabáku spolu s Vašimi přáteli při posezení okolo této krásné a precizní vodní dýmky z řady Aladin ROY.

Celková výška vodní dýmky: 47 cm
Výška těla vodní dýmky: 26 cm
Výška vázy vodní dýmky: 18 cm
Počet vývodů na hadici vodní dýmky: 1
Hadice vodní dýmky: 165 cm

Vodní dýmky Aladin ROY jsou dodávány s bohatým příslušenstvím. Co vše při objednání této vodní dýmky dostanete?
1. Vodní dýmku (váza + tělo dýmky)
2. 1x hadici
3. Tácek na odkládání uhlíků
4. Kleště na snadnou manipulaci s uhlíky
5. 2 hygienické náustky
6. Keramickou korunku
7. Sadu gumových těsnění
8. Návod na přípravu vodní dýmky.

Copyright © 2006-2023 Svět dýmek.cz - vodní dýmky