Zvlhčovadla (medové melasy) pro vodní dýmky byla vymyšlena v Německu, kde je zákonem zakázán prodej vlhkých tabáků do vodní dýmky, zákazníci tak kupují mnohem sušší tabák a odděleně ochucenou složku pro dosažení optimální vlhkosti a chuti tabáku do vodní dýmky.

Zvlhčovadla (melasy) pro vodní dýmky si rychle oblíbili milovníci vodní dýmky po celém světě. Díky zvlhčovadlu pro vodní dýmky lze jednoduše osvěžit a dochutit kterýkoliv tabák do vodní dýmky, a to i dlouho otevřený vyschlý tabák. Druhým skvělým uplatněním pro zvlhčovadla pro vodní dýmky je obnova minerálních kamínků (Shiazo, Bigg) do vodní dýmky. Třetím nejzajímavějším uplatněním zvhlčovadel je příprava vlastního tabáku do vodní dýmky, díky čemuž lze ušetřit až neuvěřitelné dvě třetiny ceny za tabák do vodní dýmky.

V naší nabídce naleznete špičková německá zvlhčovadla nejvyšší kvality značky Jeff´s Seven Elements skvěle se hodící pro přípravu tabáku, zvlhčení tabáku i minerálních kamínků do vodní dýmky, dále potom belgická zvlhčovadla tabáku Molamix, a zvhlčovadla kamínků pro vodní dýmky Bigg.