Objednejte dnes, u Vás již 23.04.2024

Kód zboží: SV-1008

Ecocha Big Cube kokosové uhlíky (brikety) pro vodní dýmky 72 ks

Kód zboží: SV-1008

Ecocha Big Cube kokosové uhlíky (brikety) pro vodní dýmky 72 ks

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 23.04.2024

129 Kč s DPH

****

Získáte 4 věrnostní body.

- +

Podrobný popis

Prvotřídní kokosové uhlíky (brikety) Ecocha Big Cube pro vodní dýmky. Balení obsahuje 72 ks velkých briket pro vodní dýmky krychlového tvaru o rozměru 25 x 25 x 25 mm.
Cocos nucifera (Borneo) je speciální odrůda kokosových palem rostoucích na ostrově Borneo v Indonésii. Celosvětově je považována za nejlepší surovinu z tohoto regionu pro výrobu uhlí z kokosových skořápek. Kokosové uhlí pro vodní dýmky vyrobené z této odrůdy se vyznačuje neporovnatelně vyšší kvalitou. Uhlí vyrobené ze skořápek palem Cocos nucifera (Borneo) skvěle hoří, vydrží hořet extrémně dlouho, neovlivňuje nijak chuť a produkuje pouze téměř neznatelný jemný dým. 
Unikátní flóra ostrova Borneo byla zmíněna už Marcem Polem v jeho denících z roku 1521. Byl první evropským cestovatelem, který Borneo navštívil. Podle legend od místních lidí byl ohromen potenciálem kokosových palem. 
Kokosové uhlíky Ecocha pro vodní dýmky se vyrábí tradičně ze skořápek ořechů palem Cocos nucifera na Borneu. Na produkci uhlíků Ecocha pro vodní dýmky jsou použity výhradně organické materiály.
Jedná se o ekologický produkt. Při pěstování surovin se nepoužívají ani hnojiva ani pesticidy. Spotřeba energie při produkci je velmi nízká. Při výrobě uhlíků Ecocha pro vodní dýmky nebyl pokácen ani jediný strom.
Kokosové uhlíky do vodní dýmky Ecocha obsahují mimořádně vysoký podíl pevného uhlí a mají až dvakrát delší dobu hoření než běžné uhlí (až 120 minut).
Tyto uhlíky pro vodní dýmky nejsou samozápalné. Na rozpálení stačí např. gril, plynový sporák či speciální žhavič z naší nabídky.

 

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky