Objednejte dnes, u Vás již 28.09.2023

Kód zboží: SV-1233

Korunka Salamander hluboká - TOP kvalita

Kód zboží: SV-1233

Korunka Salamander hluboká - TOP kvalita

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 28.09.2023

189 Kč s DPH

****

Získáte 6 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Korunka Salamander Compact hluboká  - TOP kvalita má oproti větší sesterské korunce Salamander hluboká  - TOP kvalita menší průměr hlavy o cca 1 cm.
Hluboká korunka Salamander nejvyšší kvality pro to nejluxusnější pokouření z vodní dýmky.
Každý zkušený uživatel vodní dýmky potvrdí, že naprostým základem pro skvělé pokouření z vodní dýmky je korunka a její správná příprava. Jaká by měla být? Dostatečně velká, odolná vůči mechanickému poškození i vůči vysokým teplotám, ale především - musí být hluboká.
Čtyři roky jsme pro Vás ve spolupráci s partnerskými čajovnami pečlivě vyvíjeli a testovali ultimátní korunku pro vodní dýmky, která je nyní konečně dostupná všem milovníkům vodní dýmky.
S keramickou korunkou Salamander je kouření vodní dýmky luxusní záležitostí. Pokročilým uživatelům jistě nemusíme přednosti konstrukce této korunky dále rozvádět, vřele doporučujeme rovnou i začátečníkům.
Pro běžné kouření vodní dýmky a zachování skvělých výhod hluboké korunky doporučujeme používat do korunky standardní dávky 8-12 gramů tabáku. Naši skvělou hlubokou korunku pro vodní dýmky lze nicméně bez problémů použít i jako party kotel a naládovat najednou klidně 25 gramů tabáku, korunka stále bude fungovat výborně.
Naše luxusní keramická korunka Salamander pro vodní dýmky je:
Hluboká - Neuvěřitelná hloubka korunky 3,3 cm nechá nad tabákem žádoucí vzduchovou mezeru, která Vám zajistí pozvolné, rovnoměrné a neskutečně dlouhotrvající prohořívání tabáku.
Robustní - Síla stěny dosvědčuje, že jde o poctivou ruční práci, kvalita zpracování je bezkonkurenční.
Velká - Korunka pojme libovolné množství tabáku, které se zrovna usmyslíte vykouřit, pro špičkové pokouření klidně i 25 gramů, a to při zachování vzduchové mezery.
Odolná - Korunka Salamander je vyráběna z užitkové keramiky vytvrzené šamotem. Teplotním žárem je prakticky nezničitelná, mechanickou odolností dalece předčí všechny ostatní v současnosti dostupné keramické korunky pro vodní dýmky.
Tradiční - Neobjevujeme znovu Ameriku, keramická korunka Salamander respektuje věky prověřenou tradiční podobu korunky pro vodní dýmky, funkčně zdokonalenou pro svou hloubku a odolnost.
Univerzální - Korunka Salamander pro vodní dýmky je kompatibilní se všemi námi prodávanými typy vodních dýmek.

Výška korunky: cca 10,7 cm
Vrchní průměr: 6,5 cm (vnitřní 5,5 cm)
Spodní vnitřní průměr: 2,3 cm
Hloubka pro tabák: 3,3 cm
Vyráběno ručně v České republice.
Upozornění: Vzhledem k poctivé ruční práci se naměřené hodnoty korunky mohou lehce lišit kus od kusu, jakož i vzhled konkrétního kusu korunky Salamander se může mírně lišit od vyobrazené produktové fotografie.

Copyright © 2006-2023 Svět dýmek.cz - vodní dýmky