Objednejte dnes, u Vás již 28.05.2024

Kód zboží: SV-1551

Vodní dýmka 54 cm, TopMark Sokar zelená NEW 2 hadice

Kód zboží: SV-1551

Vodní dýmka 54 cm, TopMark Sokar zelená NEW 2 hadice

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 28.05.2024

794 Kč s DPH

****

Získáte 24 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Jedna z nejprodávanějších vodní dýmek vůbec, nyní i ve dvouhadicovém provedení výhradně v naší distribuci. Tradiční egyptské vodní dýmky TopMark představují naprostou klasiku mezi vodními dýmkami. Tato střední vodní dýmka je tradičně zpracována s klasicky tvarovanou skleněnou vázou a stříbrným nerezovým tělem. Kuřácký prožitek z této vodní dýmky je velmi dobrý, přitom je vodní dýmka této velikosti stále kompaktní a vhodná pro časté přenášení.
Tato vodní dýmka je z nové letošní edice vodních dýmek TopMark, kdy nejvýraznější změnou je nová moderní hadice s acrylic koncovkami.
Vodní dýmky TopMark jsou klasickým ztělesněním tradiční podoby vodní dýmky. Tyto vodní dýmky jsou ručně vyráběny v Egyptě, mají klasickou jednoduchou, desetíletími prověřenou konstrukci. Po funkční stránce jsou tyto tradiční egyptské vodní dýmky TopMark vynikající a hravě po této stránce předčí i mnohonásobně dražší vodní dýmky.
Další výhodou vodních dýmek TopMark je snadná dostupnost všech náhradních komponent za velmi příznivé ceny.
Vodní dýmky TopMark jsou na českém trhu již legendou, nyní Vám je přinášíme za opravdu skvělou bezkonkurenční cenu, za kterou žádnou jinou vodní dýmku podobných užitných vlastnostní zaručeně nekoupíte.
Upozornění: Vodní dýmky TopMark jsou vyráběny kompletně ručně, každá z nich je proto do jisté míry jedinečná. Barvení skleněné vázy vodní dýmky se může provedením lehce odlišovat od produktové fotografie. Rovněž drobné estetické nedokonalosti  v barvení vázy nebo asymetrie, nedoglazování či miniaturní oděrky u keramické korunky jsou u vodních dýmek tohoto typu zcela běžné,  nelze se jim zcela vyvarovat. Po funkční stránce se Vám však tato vodní dýmka vzhledem ke skvělé ceně velice odmění, nic z uvedeného na výbornou funkci dýmky nemá vliv.

Celková výška vodní dýmky: 54 cm
Výška těla vodní dýmky: 25 cm
Výška vázy vodní dýmky: 22 cm
Počet vývodů na hadici: 2
Hadice: 145 cm
Celková váha vodní dýmky: 1,6 kg

Co vše dostanete?
1. Vodní dýmku (váza + tělo dýmky)
2. Dvě hadice
3. Tácek na odkládání uhlíků
4. Kleště na snadnou manipulaci s uhlíky
5. Čistící sadu (dvě štětky)
6. 2 hygienické náustky
7. Keramickou korunku
8. 2 Gumové těsnění (malé a velké)
9. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky