Objednejte dnes, u Vás již 29.05.2024

Kód zboží: SV-1201

Vodní dýmka 65 cm, Aladin ROY 20 zelená

Kód zboží: SV-1201

Vodní dýmka 65 cm, Aladin ROY 20 zelená

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 29.05.2024

1 485 Kč s DPH

****

Získáte 45 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Tradiční střední vodní dýmka s nádherným matným tělem z kartáčované nerezové oceli a bohatě zdobenou skleněnou vázou. Vodní dýmka je součástí řady dvodních dýmek Aladin ROY navazující na dřívější řadu Aladin Origins.
Vodní dýmky Aladin ROY představují tradiční egypstké vodní dýmky vyráběné s vyšší precizností pro uspokojení i náročnějšího evropského zákazníka. Jsou to dýmky kvalitní po designové a materiálové stránce, skvělé po funkční stránce. Vodní dýmky Aladin ROY jsou na první pohled krásné, nabízejí rozmanitou škálu různých tvarů a dekorů těl i váz, přičemž vzhledově citlivě rozvíjí tradiční formu vodní dýmky. Každý milovník tradiční vodní dýmky si z nabídky jistě vybere. Vodní dýmky Aladin ROY představují i z funkčního pohledu skvělé vodní dýmky. 
Nové vodní dýmky Aladin ROY si zachovávají klíčové parametry z předchozí veleúspěšné řady vodních dýmek Aladin Origins. Každá váza nové vodní dýmky Aladin ROY je spojena s tělem vodní dýmky závitem na skle namísto klasického gumového těsnění. Toto řešení přináší nejen dokonalou těsnost a stabilitu vodní dýmky, ale především se z uživatelského pohledu nadále nemusíte obávat, že Vám váza z Vaší vodní dýmky při přenášení vodní dýmky snadno vypadne a rozbije se. Součástí každé vícehadicové vodní dýmky Aladin je samoucpávací mechanismus, který umožňuje kouřit více lidem zároveň, aniž by se musely ucpávat zbylé hadice jako u konvenční vodní dýmky. 
Neváhejte a vychutnejte si i Vy kouzlo tichého bublání vody, hustého dýmu a vynikající příchuti tabáku spolu s Vašimi přáteli při posezení okolo této krásné a precizní vodní dýmky z řady Aladin ROY.

Celková výška vodní dýmky: 65 cm
Výška těla vodní dýmky: 37 cm
Výška vázy vodní dýmky: 25 cm
Počet vývodů na hadici vodní dýmky: 1
Hadice vodní dýmky: 175 cm
Celková váha vodní dýmky: 2,3 kg

Vodní dýmky Aladin ROY jsou dodávány s bohatým příslušenstvím. Co vše při objednání této vodní dýmky dostanete?
1. Vodní dýmku (váza + tělo dýmky)
2. 1x hadici
3. Tácek na odkládání uhlíků
4. Kleště na snadnou manipulaci s uhlíky
5. 2 hygienické náustky
6. Keramickou korunku
7. Sadu gumových těsnění
8. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky.

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky