Objednejte dnes, u Vás již 29.05.2024

Kód zboží: SV-1097

Vodní dýmka 80 cm, TopMark Fateh oranžová NEW

Kód zboží: SV-1097

Vodní dýmka 80 cm, TopMark Fateh oranžová NEW

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 29.05.2024

999 Kč s DPH

****

Získáte 30 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Tradiční velká vodní dýmka klasického vzhledu značky TopMark. Tyto vodní dýmky poslouží nejen jako pohledná dekorace interiéru, ale především jde o vodní dýmky s perfektní funkčností vhodné i pro časté použití. Pokouření z této vodní dýmky je velmi příjemné, dýmka výborně chladí dým a má velmi dobrou stabilitu.
Tato velká vodní dýmka TopMark Fateh je z nejnovější výrobní série, je vybavená špičkovou moderní hadicí s acrylic koncovkami a dlouhou rukojetí.
Vodní dýmky TopMark jsou klasickým ztělesněním tradiční podoby vodní dýmky. Tyto vodní dýmky jsou ručně vyráběny v Egyptě, mají klasickou jednoduchou, desetíletími prověřenou konstrukci. Po funkční stránce jsou tyto tradiční egyptské vodní dýmky TopMark vynikající a hravě po této stránce předčí i mnohonásobně dražší vodní dýmky.
Další výhodou vodních dýmek TopMark je snadná dostupnost všech náhradních komponent za velmi příznivé ceny.
Vodní dýmky TopMark jsou na českém trhu již legendou, nyní Vám je přinášíme za opravdu skvělou bezkonkurenční cenu, za kterou žádnou jinou vodní dýmku podobných užitných vlastnostní zaručeně nekoupíte.

Upozornění: Vodní dýmky TopMark jsou vyráběny kompletně ručně, každá z nich je proto do jisté míry jedinečná. Barvení skleněné vázy vodní dýmky se může provedením odlišovat od produktové fotografie (např. viz fotogalerie produktu - pro případné upřesnění konkrétního dekoru nás prosíme kontaktujte nejlépe telefonicky). Rovněž drobné estetické nedokonalosti  v barvení vázy nebo asymetrie, nedoglazování či drobné oděrky u keramické korunky jsou u vodních dýmek tohoto typu zcela běžné, nelze se jim zcela vyvarovat. Po funkční stránce se Vám však tato vodní dýmka vzhledem ke skvělé ceně velice odmění, nic z uvedeného na výbornou funkci dýmky nemá vliv.

Celková výška vodní dýmky: 80 cm
Výška těla vodní dýmky: 41 cm
Výška vázy vodní dýmky: 31 cm
Počet vývodů na hadici: 1
Hadice: 185 cm
Celková váha: 2,6 kg

Co vše dostanete?
1. Vodní dýmku (váza + tělo dýmky)
2. Hadici
3. Tácek na odkládání uhlíků
4. Kleště na snadnou manipulaci s uhlíky
5. Čistící sadu
6. 2 hygienické náustky
7. Keramickou korunku
8. 2 Gumové těsnění (malé a velké)
9. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky