Objednejte dnes, u Vás již 23.04.2024

Doprava
zdarma

Kód zboží: SV-1433

Vodní dýmka Brodator mini Scorpion 40 cm nerez čirá (až 4 hadice)

Doprava
zdarma

Kód zboží: SV-1433

Vodní dýmka Brodator mini Scorpion 40 cm nerez čirá (až 4 hadice)

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 23.04.2024

2 539 Kč s DPH

****

Získáte 76 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

Představujeme Vám exkluzivní německé vodní dýmky Brodator s celokovovými těly z masivu nerezové oceli. Nerezová vodní dýmka Brodator mini je frézovaná nerezová dýmka kompaktnějších rozměrů, která je vhodná i pro časté přenášení a cestování. Přes kompaktní velikost Vás dýmka Brodator mini uchvátí svou velkou váhou, která svědčí jednoznačně o tom, že na poctivosti a materiálu se tady rozhodně nešetřilo - i takto menší sestavená vodní dýmka váží téměř 4 kg. 
Nerezové vodní dýmky Brodator jsou moderní špičkové vodní dýmky "v plné palbě". Naprostou samozřejmostí tak jsou dokonalé zpracování vodní dýmky, robustní tělo z masivu nerezové oceli a masivní skleněná váza.
Dokonalé spojení těla a vázy nerezových vodních dýmek Brodator mini zajištěno závitovým spojem, díky kterému vám váza dýmky nespadne při přenášení držením za její tělo. Spodní trubka má integrovaný skvěle funkční difusor s regulací (sami si nastavíte optimální tah a hlučnost dýmky). 
Vodní dýmka Brodator mini má rovnou čtyři vývody na hadice. Vývody samozřejmě disponují ucpávacím mechanismem. Dýmka je dodávaná s jednou silikonovou hadici včetně chytré pružiny proti přehýbání hadice a elegnatního kovového náustku a nerezové koncovky. Spoj koncovky originální hadice a vývodu vodní dýmky je řešen bez těsnění nerezovým zábrusem, vývody jsou však chytře kompatibilní i se standardními koncovkami se standardními těsněními. Na zábrus je rovněž osazen celý vršek těla dýmky s táckem na uhlíky pro snadnou manipulaci.
Nerezové vodní dýmky Brodator mini jsou designově čisté a krásné, mají skvělý tah, snadno se rozeberou a čistí a jsou vhodné i pro velmi časté používání v provozech.
Z nerezové vodní dýmky Brodator mini mohou kouřit pohodlně až čtyři kuřáci najednou. Tato dýmka skutečně nemá problém více kuřáků utáhnout. Stačí pouze přikoupit dodatečné hadice dle vlastního výběru. 
Navíc vás potěší, že výrobce dodává své nerezové vodní dýmky Brodator mini skutečně v "plné palbě" - součástí dýmky je vedle již zmíněné silikonové hadice s elegantním náustkem a nerezovou koncovkou i poctivá keramická korunka, ale netradičně navíc i praktická badcha pro snadnou přípravu vodní dýmky. 
Vyrobeno v Německu.

Celková výška vodní dýmky: 40 cm (bez badchy)
Výška vázy vodní dýmky: 17,5 cm
Výška těla vodní dýmky: 15 cm
Počet vývodů na hadici vodní dýmky: 4
Počet hadic v základní sadě: 1 silikonová s náustkem a koncovkou a pružinou proti přehýbání
Délka hadice vodní dýmky: 180 cm
Celková váha vodní dýmky: 3,6 kg

Vodní dýmky Brodator mini nerez jsou dodávány s bohatým příslušenstvím. Co vše při objednání této vodní dýmky dostanete?
1. Vodní dýmku (váza + celonerezové tělo dýmky)
2. Silikonovou hadici s náustkem, koncovkou a pružinou proti přehýbání
3. Tácek na odkládání uhlíků nerezový
4. Keramickou korunku
5. Praktickou badchu pro snadnou přípravu vodní dýmky
6. Těsnění pro korunku
7. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky
8. Kleště na uhlíky

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky