Objednejte dnes, u Vás již 05.03.2024

Doprava
zdarma

Kód zboží: SV-1433

Vodní dýmka Hookah Flame HF06 Assault 47 cm nerez čirá (až 3 hadice)

Doprava
zdarma

Kód zboží: SV-1433

Vodní dýmka Hookah Flame HF06 Assault 47 cm nerez čirá (až 3 hadice)

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 05.03.2024

2 729 Kč s DPH

****

Získáte 82 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

S velkou radostí Vám představujeme exkluzivní moderní vodní dýmky Hookah Flame nejvyšší kvality s celokovovými těly z masivu nerezové oceli z dílny světově proslulého výrobce El Nefes, které jsou kvalitativně vrcholnou řadou poctivých vodních dýmek značky Hookah Flame. Nerezová vodní dýmka Hookah Flame Assault je frézovaná nerezová dýmka kompaktnějších rozměrů, která je vhodná i pro časté přenášení a cestování. Přes kompaktní velikost Vás dýmka Assault uchvátí svou velkou váhou, která svědčí jednoznačně o tom, že na poctivosti a materiálu se tady rozhodně nešetřilo - i takto menší sestavená vodní dýmka váží téměř 4 kg. 
Nerezové vodní dýmky Hookah Flame jsou moderní špičkové vodní dýmky "v plné palbě". Proslulý výrobce El Nefes si dal na svých nových vodních dýmkách velmi záležet. Naprostou samozřejmostí tak jsou dokonalé zpracování vodní dýmky, robustní tělo z masivu nerezové oceli, opravdu masivní skleněná váza s prostorem pro LED světlo (není součástí balení).
Dokonalé spojení těla a vázy nerezových vodních dýmek Hookah Flame je zajištěno moderním a pohodlným "bajonetovým click" spojem. Spodní trubka má integrovaný skvěle funkční a navíc designově elegantní difusor. 
Vodní dýmka Hookah Flame Assault má v základu tři vývody na hadice. Vývody samozřejmě disponují ucpávacím mechanismem. Dýmka je dodávaná s jednou silikonovou hadici soft-touch včetně chytré pružiny proti přehýbání hadice a včetně luxusního nerezového náustku a koncovky. Spoj koncovky originální hadice a vývodu vodní dýmky je netradičně řešen bez těsnění nerezovým zábrusem, vývody jsou však chytře kompatibilní i se standardními koncovkami se standardními těsněními.
Nerezové vodní dýmky Hookah Flame jsou designově čisté a krásné, mají skvělý tah, snadno se rozeberou a čistí a jsou vhodné i pro velmi časté používání v provozech.
Z nerezové vodní dýmky Hookah Flame Assault mohou kouřit pohodlně až tři kuřáci najednou. Tato dýmka skutečně nemá problém tři lidi utáhnout. Stačí pouze přikoupit dvě dodatečné hadice dle vlastního výběru. 
Navíc vás potěší, že výrobce El Nefes dodává své nerezové vodní dýmky Hookah Flame skutečně v "plné palbě" - součástí dýmky je vedle již zmíněné silikonové hadice s luxusním nerezovým náustkem a koncovkou i poctivá keramická korunka, ale netradičně navíc i praktická badcha pro snadnou přípravu vodní dýmky. To vše dostanete ve špičkové kvalitě obvyklé např. u prestižních německých značek vodních dýmek, ale za znatelně příjemnější cenu:-)

Celková výška vodní dýmky: 47 cm (bez badchy)
Výška vázy vodní dýmky:23 cm
Výška těla vodní dýmky: 19 cm
Počet vývodů na hadici vodní dýmky: 3
Počet hadic v základní sadě: 1 silikonová soft-touch s nerezovým náustkem a koncovkou a pružinou proti přehýbání
Délka hadice vodní dýmky: 185 cm
Celková váha vodní dýmky: 3,8 kg
Rozměry korunky: výška 8 cm, hloubka 2 cm, vnitřní průměr 5 cm, vnější průměr 6,7 cm
Rozměry badchy: výška 11 cm, spodní průměr 7,1 cm (6 cm vnitřní), horní průměr 9,5 cm (8,7 cm vnitřní)

Vodní dýmky Hookah Flame nerez jsou dodávány s bohatým příslušenstvím. Co vše při objednání této vodní dýmky dostanete?
1. Vodní dýmku (váza s prostotem pro LED světlo + tělo dýmky)
2. Silikonovou hadici s nerezovým náustkem a pružinou proti přehýbání
3. Tácek na odkládání uhlíků 
4. Keramickou korunku
5. Praktickou badchu pro snadnou přípravu vodní dýmky
6. Sadu gumových těsnění
7. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky
8. Kleště na uhlíky

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky