Objednejte dnes, u Vás již 05.03.2024

Doprava
zdarma

Kód zboží: SV-1433

Vodní dýmka Hookah Flame HF Share-Wood 72 cm nerez-dřevo čirá

Doprava
zdarma

Kód zboží: SV-1433

Vodní dýmka Hookah Flame HF Share-Wood 72 cm nerez-dřevo čirá

Skladem
Objednejte nyní, doručíme 05.03.2024

4 565 Kč s DPH

****

Získáte 137 věrnostních bodů.

- +

Podrobný popis

S velkou radostí Vám představujeme exkluzivní moderní vodní dýmku Hoookah Flame nejvyšší kvality, u které se elegance nerezové ocel snoubí s krásou přírodního dřeva, z dílny světově proslulého výrobce El Nefes, která patří do kvalitativně vrcholné řady poctivých vodních dýmek značky Hookah Flame. Nerezovo dřevěná vodní dýmka Hookah Flame Share-Wood Vás na první pohled zaujme svou obrovskou přepravní krabicí. Na druhý pohled Vás uchvátí po vybalení precizností zpracování a skvělým tahem po sestavení. 
Vodní dýmka Hookah Flame Share-Wood je moderní špičková vodní dýmka "v plné palbě". Proslulý výrobce El Nefes si dal na svých nových vodních dýmkách velmi záležet. Naprostou samozřejmostí tak jsou dokonalé zpracování vodní dýmky, unikátní tělo snoubící nerezovou ocel se dřevem, opravdu masivní skleněná váza s prostorem pro LED světlo (není součástí balení).
Dokonalé spojení těla a vázy vodní dýmky Hookah Flame Share-Wood je zajištěno moderním a pohodlným "bajonetovým click" spojem. Spodní trubka má integrovaný skvěle funkční a navíc designově elegantní difusor. 
Dýmka je dodávaná s jednou silikonovou hadici včetně chytré pružiny proti přehýbání hadice a včetně luxusního dřevěného náustku a nerezové koncovky. Spoj koncovky originální hadice a vývodu vodní dýmky je netradičně řešen bez těsnění nerezovým zábrusem, vývod je však chytře kompatibilní i se standardními koncovkami se standardními těsněními (v případě potřeby napojit jinou standardní hadici).
Vodní dýmka Hookah Flame Share-Wood je designově zajímavá a krásná dýmka, má skvělý tah, snadno se rozebere a čistí a je vhodná i pro velmi časté používání.
Součástí dýmky je vedle již zmíněné silikonové hadice s luxusním dřevěným náustkem a nerezovou koncovkou i poctivá keramická korunka, ale netradičně navíc i praktická badcha pro snadnou přípravu vodní dýmky. To vše dostanete ve špičkové kvalitě obvyklé např. u prestižních německých značek vodních dýmek, ale za znatelně příjemnější cenu:-)

Celková výška vodní dýmky: 78 cm (bez badchy)
Výška vázy vodní dýmky: 28,5 cm
Výška těla vodní dýmky: 44 cm
Počet vývodů na hadici vodní dýmky: 1
Počet hadic v základní sadě: 1 silikonová s dřevěným náustkem a nerezovou koncovkou a pružinou proti přehýbání
Délka hadice vodní dýmky: 180 cm
Celková váha vodní dýmky: 4,5 kg
Rozměry korunky: výška 8 cm, hloubka 2 cm, vnitřní průměr 5 cm, vnější průměr 6,7 cm
Rozměry badchy: výška 11 cm, spodní průměr 7,1 cm (6 cm vnitřní), horní průměr 9,5 cm (8,7 cm vnitřní)

Vodní dýmky Hookah Flame Share-Wood jsou dodávány s bohatým příslušenstvím. Co vše při objednání této vodní dýmky dostanete?
1. Vodní dýmku (váza s prostotem pro LED světlo + tělo dýmky)
2. Silikonovou hadici s dřevěným náustkem a pružinou proti přehýbání
3. Tácek na odkládání uhlíků 
4. Keramickou korunku
5. Praktickou badchu pro snadnou přípravu vodní dýmky
6. Sadu gumových těsnění
7. Velmi podrobný návod na přípravu vodní dýmky.

Copyright © 2006-2024 Svět dýmek.cz - vodní dýmky